KONST / Litografier / Färglitografier 13374655
nr 1337 4655
Paul Aizpiri
(1919-2016), Frankrike
Färglitografier, 2 st, Bla Venedig, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 53x42 cm
Paul Aizpiri, fransk bildkonstnär född 1919, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:36:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)